نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

شرکت نقاشی ساختمان پینتر وان  سعی دارد انواع رنگ های ساختمانی را به شما معرفی کند تا شما یک آشنای کلی با رنگها داشته باشید تا بدانید برای هر بخش از خانه چه نوع رنگی لازم است. درست است که نقاشی ساختمان یک امر تخصیی است و شرکت نقاشی ساختمان پینتر وان  دارای متخصصین با تجربه است ولی این مطالب برای آموزش برای شما هست که بدانید هر رنگ ساختمانی چه کاربردهای دار

 • رنگ نیتروسلولز

این نوع از رنگ ساختمان توسط واکنش اسید نیتریک و اسید سولفوریک در یک فرم سلولوزی مانند خمیر چوب تولید می شود. برای مکان هایی که نیاز است سریعا خشک شوند مانند خودرو و ماشین آلات مناسب است و به صورت پاششی استفاده می شود.

این گروه از رنگها با انواع رزین های الکیدی  و همچنین به صورت اصلاح شده با سایر رزین ها و سخت کننده اسیدی تشکیل شده است که در هنگام استفاده با هم مخلوط و مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگها دارای مقاومت سایشی و سختی بالا بوده و از براقیت و چسبندگی بسیار خوبی بر روی سطوح چوبی بر خور دار است و پس از اعمال ‌، سطحی صاف ، یکنواخت و شفاف ایجاد می نماید که دارای مقاومت بسیار خوب در برابر لکه های ناشی از شوینده ها و آشامیدنی های سرد و گرم می باشد. از این لاک برای حفاظت و براقیت سطوح چوبی استفاده می شود و به سطح کار جلوه زیبایی می بخشد . از جمله خواص این گروه به براقیت بالا ، ثبات براقیت و حفظ رنگ و چسبندگی بالا می توان اشاره نمود .

 • رنگ وینیل

رنگ ساختمان وینیل یک نوع کوپلیمر است که از وینیل استات و وینیل کلراید تشکیل شده است. یک کوپلیمر از دو نوع پلیمر ساخته شده است. حلال آن نیز از یک مخلوط مانند متیل اتین کتون، متیل ایزوبوتیل کتون و تولوئن با نسبت مناسب تهیه می شود.

این پوشش آستری تک جزیی بر اساس رزین پلی وینیل کلراید و پیگمنت های ضد خوردگی طراحی گردیده است. این پوشش از مقاومت خوردگی عالی و مقاومت سایشی خوبی داراست. همچنین مقاومت خوبی در برابر اسیدها و باز ها دارد که فناوری نانو باعث بهبود خواص ضد خوردگی و مقاومت سایشی و افزایش چسبندگی آنها شده است. این گروه رنگی بر پایه رزین های وینیلی طراحی شده اند. رزین های وینیلی از جمله رزین های ترموپلاست می باشند که چسبندگی، سرعت خشک شدن مناسب، ثبات برق و مقاومت عالی در برابر شرایط جوی، مهمترین ویژگی های آنها هستند.

 • رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک

رنگ ساختمان اکریلیک رزین های اکریلیک ترموپلاستیک است. استفاده از بوتیل اکریلات ماندگاری رنگ را بیشتر می کند اما سختی آن را کاهش می دهد.

رنگ آكريليك لاتكس الوان با استفاده از مرغوبترين رزين هاي اكريليك پايه آب تهيه شده و برای رنگ آمیزی سریع، زیبا و بادوام کلیه سطوح (گچی ، سیمانی، آجری، آردواز و چوبی ) داخل و خارج ساختمان ( بيمارستانها ، مهد كودك ها ، اتاق خواب كودكان و كليه اماكني كه از لحاظ بهداشتي از حساسيت بيشتري برخوردارند) مورد استفاده قرار می گیرد. قابليت شستشو، قدرت پوشش عالی، سرعت خشک شدن بالا، سهولت اجراء و قابليت رقیق شدن با آب، نداشتن بوي نامطبوع، عدم جذب گرد و غبار، مقاومت در برابر سايش، اشعه خورشيد و نور ماوراء بنفش و سازگاري با محیط زیست از مزایای این رنگ می باشد. اين محصول جهت كاربريهاي متفاوت در انواع مات ، نيمه مات و براق عرضه مي گردد.

رنگ اکریلیک رنگی شیمیایی که با خواص دوام و درخشندگیش نخست در صنعت اتوموبیل سازی به کار رفت و اخیراً نیز در انواع نقاشی‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌است. رزینهای آکریلیک به دو دسته پایه حلال نفتی و حلال آب تقسیم می‌شوند. خصوصاً آن دسته که به آسانی در آب حل می‌شود، زود خشک می‌شود و سطحی سخت و آسیب‌ناپذیر به وجود می‌آورد، گرچه باید افزود فاقد خواص ظرافت پذیری و عمق و جلای رنگ روغن یا آکرلیک پایه حلالی است. رنگهای اکریلیک بسیار متنوع هستند و برای ایجاد بافت در سطوح مناسبند چون غلظت بالایی دارند و به سرعت خشک می‌شوند. رنگ اکریلیک انعطاف‌پذیر است و به همین علت روی تمام سطوح از جمله مدل‌های خمیر کاغذ پارچه و کفش قابل استفاده است. رنگ‌های اکریلیک پایه آب نسل جدید از رنگ‌های ساختمانی می‌باشند که با توجه به مسائل زیست‌محیطی و عدم استفاده از حلال‌های آلی و مواد مضر کاربردی این نوع رنگ‌ها روبه افزایش است. بطوریکه به تدریج جایگزین مناسبی برای رنگ‌های روغنی الکیدی می‌باشند. رنگ ترافیک که عموماً برای خط کشی خیابانها استفاده می‌شود هم از رزین آکریلیک پایه حلالی استفاده می‌شود.[ این محصول در سه نوع مات نیمه مات و براق تولید می‌شود.و نوع مات آن از همه خاصیتهای ممکن برخوردار نیست از جمله قابلیت شستشو بودن و استحکام.

این رنگ‌ها بسیار متنوع هستند. این رنگ‌های نسل جدید برای ایجاد پوشش بافت در سطوح مناسبند چون غلظت بالایی دارند و به سرعت خشک می‌شوند و بو ندارند. رنگ اکریلیک انعطاف‌پذیر است و به همین علت روی تمام سطوح از جمله سیمانی، گچی، صفحات کناف، و هر سطح دیگری قابل اجرا هستند و پوشش ضد رطوبت ایجاد می‌کنند قابل استفاده است. درمقابل نور خورشید یا uv مقاوم هستند و در نتیجه بسیار عمر بالایی دارند.

 • رنگ آغشته به کلر

رنگ های آغشته به کلر توسط مواد لاستیکی و کلر یک پودر سفید خامه ای به عنوان چسب تولید می شود. دلیل اصلی استفاده از این نوع رنگ مقاومت شیمیایی آن است.

 

 • رنگ روغن

رنگ روغن

 

رنگ روغن از روغن های گیاهی و حیوانی تولید می شود و نیاز به زمانی طولانی جهت خشک شدن دارد. این نوع از رنگ ساختمانی یکی از رنگ های پرکاربرد در ساختمان هاست.

رنگ روغن یا رنگ های روغنی دسته ای از رنگ ها هستند که در برای نقاشی دیوار مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ روغن از نظر ساختار و حلال با رنگ پلاستیک و رنگ آکریلیک متفاوت است. برای ساخت رنگ روغن رنگدانه مورد نظر را در روغن خشک شونده حل می کنند. این روغن می تواند استر گلیسیرین با اسید چرب باشد. در واقع در اثر هواخوردگی این روغن با هوا ترکیب شده و اکسید می شوند و تبدیل به لایه ای مقاوم می گردند. به دلیل اینکه در ترکیب ساخت رنگ روغن، روغن به کار برده شده است در برابر آب مقاوم بوده و نمی تواند باعث آسیب زدن یا از بین رفتن رنگ شود.

برای رقیق شدن رنگ روغن از تینر روغنی، بتزین و نفت استفاده می شود و در معرض هوا خشک می شوند. برای انتخاب باید بدانید که رنگ روغن دارای دو دسته بندی است:  رنگ روغنی مات    رنگ روغنی براق

از خشک شدن سطحی تا کامل رنگ دیوار حدود ۶-۲۴ ساعت زمان نیاز است. رنگ های براق استحکام و مقاومت بیشتری دارند و به دلیل انعکاسی که روی سطح خود ایجاد می کنند، روشنایی بیشتری به فضای داخلی منزل می بخشند، البته باید بدانید که موج یا ناصافی سطح براق راحت تر به چشم می خورد.

 

باید بگوییم که شسشتشوی رنگ مات مانند رنگ روغن براق انجام نمی شود و ممکن است لک روی دیوار باقی بماند.

رنگ روغنی روی دیوار را می توان با قلم مو، غلطک و پیستوله انجام داد ولی بهترین روش برای اینکه رد قلمو روی دیوار باقی نماند، استفاده از غلطک است، البته در سطح غلطک نیز پرزهایی وجود دارد که به طور منظم روی دیوار رد بر جای می گذارند. بوی رنگ روغن مات نیز به دلیل ترکیب اضافه تر خود تا حدی بیشتر از رنگ روغن براق است.

 

یکی از موارد مهم برای استفاده از رنگ روغنی، پنجره های فلزی است و حتی ممکن است لایه ابتدایی را برای مقاومت بیشتر قاب پنجره به عنوان آستر کار پوشش دهد.

 

برای اینکه بدانید سطل رنگی شما تا چه اندازه از سطح دیوار را پوشش می دهد، باید بدانید که هر یک کیلو رنگ برای ۴ متر مربع کافی است.

مراحل رنگ دیوار با رنگ روغن

 

روغن زیر کار

بتونه کاری

سمباده زدن

رنگ آمیزی

 

 • رزین های الکیدی

اساس این رنگ ساختمان از روغن های گیاهی است و حاوی یک استر پلاستیکی است و به زمان کوتاهتری جهت خشک شدن احتیاج دارد.

رزین های آلکید یکی از متداول ترین و ارزان ترین رزین های سنتزی هستند. رنگ های آلکیدی در مقابل نور خورشید، باران و محیط اسیدی ضعیف مقاومت بسیار خوبی دارند.

رنگ های آلکیدی به تمیزی سطح خیلی حساس نیستند و به سادگی روی سطح می چسبند.

رزین های آلکید در مقابل محیط های خورنده، مقاومت بسیار خوبی دارند؛ بخارات کم اسید سولفوریک و یا پاشیدن اسید رقیق در کیفیت و دوام این رنگ‌ها تأثیر چندانی ندارد ولی در صورت افزایش غلظت اسید، این رنگ‌ها هیچ مقاومتی نخواهند داشت.

استفاده از رنگ‌های آلکیدی به هیچ وجه در محیط‌های مجاور با مواد اکسید کننده، اسیدهای آلی و مواد قلیایی توصیه نمی‌شود.

آلکید رزین حاصل واکنش استری شدن یک پلی ال و یک پلی اسید و یک اسید چرب یک ظرفیتی است. در حقیقت رزین آلکید یک پلی استر است که در ساختمان آن اسید چرب یک ظرفیتی وجود دارد.

رزین پلی استر سخت و شکننده است ولی وجود روغن یا اسید چرب در زنجیره رزین آلکید قابلیت انعطاف پذیری و دوام رنگ، خاصیت مرطوب کنندگی و قدرت چسبندگی به سطح را بهبود می بخشد و زمان خشک شدن را کندتر می کند.

 • رنگ اپوکسی

 

رنگ ساختمان اپوکسی از واکنش رزین های اپوکسی با اسیدهای چرب تولید می شود. این رنگ در برابر آب مقاوم است و به همین دلیل در قایق و کشتی نیز از آنها استفاده می شود.

کفپوش ضد اسید: این پوشش به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار خوب جهت کلیه سطوحی که در معرض مواد شیمیایی، گازوئیل، بنزین، روغن و فاضلاب های صنعتی و… قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

– کفپوش آنتی استاتیک (کانداکتیو): این روکش بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده ویژه به همراه افزودنی های خاص فرموله می شود. قابلیت انتقال جریان الکتریسیته ساکن را دارا می باشد و به همین دلیل به روکش ضد جرقه نیز معروف می باشد.

-کفپوش ورزشی

دراجرای رنگ اپوکسی ،رنگ آمیزی صنعتی ،سطوح خارجی مخازن، سازه های فلزی تجهيزات پالايشگاهی، پتروشيمی ،مخازن آب آشاميدنی ،سطوح فلزی سازه های دريايی غير مغروق، خطوط لوله، تجهيزات نفت، گاز، پتروشيمی ، سطوح فلزی سازه های دريايی، نفت، گاز، پتروشيمی در محيطهای سخت و خورنده ،سازه های صنعتی- سطوح بتونی، پوشش تجهيزات مدفون در خاک، تانکرهای آب، مخازن آب شور، خطوط لوله ، حفاظت از کف مخازن ، سازه های فولادی در صنایع پتروشیمی و پالایشگاهها با مشاوره و اجرای انواع رنگهای اپوکسی یا پلی ارتان ، رنگ های آنتی باکتریال ، رنگ محیط های آبی ،رنگ استخر و آماده عقد قرار داد با ادارات ،سازمانها، مراکز تجاری ، اداری و… می باشد. این شرکت با اکیپ های تخصصی دراجرای انواع کفپوش اپوکسی وپلی یورتان جهت سطوح بتنی وسیمانی کف کارخانجات،فروشگاهها،صنایع غذایی،سالن های ورزشی،بیمارستانها و…با مشاوره درخدمت شماست.

 • رنگ های پلاستیک یا امولسیون

 

 

رنگ های پلاستیک یا امولسیونرنگ های پلاستیک از رزین های شامل ماده ای شبیه لاستیک تشکیل شده است.

رنگ‌های پلاستیک به دو نوع تمام پلاستیک و نیم پلاستیک تقسیم می‌شوند و حلال آنها آب می‌باشد. لازم به توضیح است که برخلاف ادعای برخی از تولیدکنندگان رنگ، تجربه نشان داده که رنگ‌های تمام پلاستیک، قابلیت شستشوی کامل و %۱۰۰ را ندارند.

برای پوشش سقف و دیوارهای داخلی ساختمان و در بعضی موارد در فضای آشپزخانه که با توجه به این موضوع رنگ کابینت آشپزخانه و سایر قسمت ها نیز انتخاب میشود. این رنگ کاملاً قابل شستشو نیست در اکثر مواقع دیوارها را رنگ روغنی و سقف‌ها را رنگ پلاستیک می‌زنند که دور از دسترس بوده و کمتر کثیف می‌شود

مزایای رنگ پلاستیک

اجرای آن بسیار سریع و بدون اتلاف وقت بوده و برای مواقعی که زمان کمی وجود دارد، مناسب می‌باشد.

قابلیت پوشش‌دهی آن بسیار بالاست و ناهمواری‌های کوچک موجود را برطرف نموده و سطح را صاف می‌کند.

برای محیطهایی که در معرض تعرق نباشند، این رنگ مناسب خواهد بود. مثل داخل کمد دیواری‌ها

به دلیل استفاده از حلال آب، بوی بسیار کمی داشته و سریع برطرف می‌شود

معایب رنگ پلاستیک

 

برای سطوحی که در معرض آلودگی می‌باشد باتوجه به اینکه قابلیت شستشوی ۱۰۰% ندارد مناسب نیست.

ماندگاری آن نسبت به رنگ‌های روغنی و آکریلیک کمتر می‌باشد.

آب گریز نیست، زیرا آب را به خود جذب می‌کند.

زود چرک می‌شود.

قابل استفاده بر روی آهن آلات مثل درب و پنجره و نرده نمی‌باشد.

در برابر تابش نور به مرور تغییر رنگ می‌دهد.

 

 • رنگ لعاب دار

 رنگ لعاب

این رنگ  ساختمان به آرامی خشک می شود و یک غشای سخت که سطح صاف و بادوامی دارد به جای می گذارد. این رنگ قابل شستشو است و تحت تاثیر اسید و باز و بخار قرار نمی گیرند. اگرچه این رنگ های ساختمانی نسبت به رنگ های معمولی گرانتر هستند اما به دلیل دوام بیشتر مقرون به صرفه هستند و از آنها برای سطوح داخلی و خارجی استفاده می شود.

این رنگ بر پایه نفت و با کیفیت می باشد و مناسب برای اجرای انواع طرح های رنگ آمیزی می باشد در کل این رنگ رنگی مناسب برای اجرای طرح های هنری و پتینه ای بر روی سطوح رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان شده می باشد.

ک پوشش روکشی می باشد که مخصوص و طراحی شده برای رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان بر روی گچ ، ام دی تف ، تخته سه لایه و بسیاری از سطوح داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

این سری از رنگ آمیزی مکان هایی از جمله   هتل رستوران   ویلا   وتمام فضاهای داخلی  می باشد.

 

 

 • اجرای رنگ نانو ضد آتش برای سازه فلزی

رنگ ضد حریق

رنگ ضد حریق

 

محلول رنگ های  ضد حریق در برابر آتش مقاوم است و توسط تنگستات سدیم و رنگ ازبست آتش گرفتن را به تاخیر می اندازد. به این ترتیب در مکان هایی که از چوب استفاده شده است از این نوع رنگ ساختمان استفاده می کنند. رنگ نانو ضد حریق به عنوان پوششی بر روی سازه های فلزی و یا مواد آتش زا اجرا می شود. ضد آتش بودن رنگ نانو به معنی کاهش مدت زمان فرآیند آتش گرفتن و ذوب شدن مصالحی مانند فولاد است. رنگ نانو ضد حریق روی سطح اجرا شده و در زمان رخ دادن آتش رنگ پف کرده و لایه ای مقاوم در برابر انتقال حرارت و شعله ایجاد می نماید. پوشش ضد حریق نانو می تواند با پوشش عایق حرارتی و رنگ عایق رطوبتی نانو ترکیب شود .

رنگ های سلولزی

مواد طبیعی سلولزی از ترکیبات شیمیایی این رنگ ساختمان است. برای بهبود چسبندگی، سختی، نرمی و انعطاف پیری غشا به آن روان کننده افزوده می شود. در مقایسه با رنگ روغن معمولی این رنگ می تواند به راحتی شسته شده و سختی و انعطاف پذیری بیشتری دارد. سطح آن صاف تر است و مقاومت آن در برابر تغییرات آب و هوایی بهتر است و درخشندگی بیشتری دارد. این رنگ ساختمان از رنگ روغن گرانتر است.

رنگ آلومینیومی

رنگ ساختمان آلومینیومی شامل پودر آلومینیوم است و پوشش مقاومی در برابر فلزات، آب، اسید و گرما است. در تاریکی نیز قابل دیدن است. به لحاظ اقتصادی برای رنگ وسایل الکتریکی، لوله های اب گرم، مخازن خیره سازی نفت و … مفید است.

رنگ روی

این نوع از رنگ ساختمان به صورت گسترده برای سطوح خارجی و داخلی و به خصوص در سطوح فلزی استفاده می شود. اکسید روی ضد زنگ است. سولفات روی رنگهای شب تاب تولید می کند و گاهی به عنوان رنگ شب نما شناخته می شود.

رنگ نانو

رنگ ناتو

پایه رنگ نانو از آب است و از ترکیبات سنتتیک و شیمیایی به دست می آید. از ویژگی های این رنگ عبارت از ضد آب بودن، مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش، اجازه تنفس به سطوح زیرین و قابل شستشو بودن و عایق بودن در برابر انتقال حرارت است.

 

انواع رنگ ساختمان مورد استفاده در سطوح مختلف

اهداف زیادی برای استفاده از رنگ  ساختمان وجود دارد، از جمله افزایش جذابیت بصری سطح ساختمان، محافظت سطح ساختمان در مقابل آسیب های آب و هوایی، ضد آب کردن سطح، محافظت در برابر حشرات موذی و افزایش دوام سطح و … .

در ساختمان ها چهار نوع سطح برای رنگ وجود دارد:

 • دیوار داخلی و سقف
 • سطوح خارجی
 • سطوح چوبی
 • سطوح فلزی

 

رنگ آمیزی سطوح ساختمان

نقاشی سقف خانه

رنگ ساختمان مورد استفاده در سطوح داخلی و سقف

برای افزایش زیبایی بصری، صافی و یک دستی سطح دیوار و سقف رنگ آمیزی اجرا می شود. استفاده از رنگ ساختمان در دیوار داخلی و سقف برای محافظت و تزیین دیوار های اجری، بتنی و سطوح گچی رایج است. انواع مختلفی از این نوع رنگ مانند اکریلیک، سنتتیک و خشک و ..  به فروش می رسد. در این میان رنگ اکرلیک قابل شستشو است و می تواند روی گچ و ازبست استفاده شود. سنتتیک و رنگ خشک قابل شستشو نیستند.

رنگ های پلاستیک که به آن امولسیون پلاستیک یا امولسیون داخلی نیز گفته می شود. پایه این رنگ آب است. این رنگ بادوام و قابل شستشو است. و در قیمت های مختلف قابل خریداری است.

رنگ های مورد استفاده در سطوح خارجی ساختمان

رنگ های استفاده شده در سطوح خارجی ساختمان باید قابلیت مقاومت در برابر شرایط مختلف آب و هوایی را داشته باشد. پایه آن می تواند روغنی یا آبی باشد. اما پایه روغن معمولا برای سطوح خارجی توصیه نمی شود. در ادامه انواع رنگ های قابل استفاده در سطوح خارجی ذکر می شود:

رنگ های سیمانی

پایه رنگ های سیمانی از آب است. این رنگ فینیشینگ خوبی برای ساختمان ها تازه ساز است. نوع رنگ نانو مخصوص نما که بر روی سطوح مختلفی قابل اجرا است ، مقاوم در برابر اشعه uv و رنگ پریدگی است .

رنگ امولسیون اکرلیک

رنگ ساختمان امولسیون اکریلیک در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت بسیار بالایی دارد و سطح یک دست و با دوامی به جا می گذارد.

رنگ طرح گچ

یک امولسیون با پایه رنگی آب است. اما قابلیت محافظت از سطح در رنگ گچی بیشتر از سایر امولسیون های رنگی است.

 

رنگ های سطوح چوب ساختمان

رنگ های مورد استفاده در سطوح چوبی

در گذشته تنها روغن جلا (varnish ) برای چوب استفاده می شده است. اما امروزه ورژن های جدید تری از روغن جلا مانند “پلی یورتان و ملامین” موجود است که بافت چوب را بهتر نمایش می دهد.

 

دسته بندی سطوح رنگ شده از نظر درخشندگی

رنگهای درخشان

پس از خشک شدن رنگ های سطوح مختلف می توان میزان درخشنگی غشا رنگ را مشاهده کرد که توسط دستگاهی به نام درخشش سنج اندازه گیری می شود. این ویژگی به ۴ گروه اصلی تقسیم بندی می شود:

سطح مات

سطوح مات کمترین درخشندگی را دارند. دستگاه درخشش سنج درخشندگی آن را زیر ۵ درجه نشان می دهد.

سطح اطلسی

سطوح اطلسی درخشندگی ای ملایم و  ابریشم مانند دارد. گاهی رنگ پوست تخم مرغی هم به آن گفته می شود. از رنگ مات ماندگاری بیشتری دارد و قابل شستشو نیز می باشد. دستگاه درخشش سنج اندازه ان را بین ۶ تا ۲۰ درجه نشان می دهد.

سطح نیمه براق

درخشش سطح نیمه براق از سطوح اطلسی بیشتر و سطح آن نسبتا براق بوده و بسیار با دوام است. این سطوح برای مناطق پر رفت و امد و مرطوب مناسب می باشد. درخشش سنج اندازه ان را بین ۲۰ تا ۷۰ نشان می دهد.

سطح براق

سطوحی که براق خوانده می شوند دارای درخششی عالی و با بیشترین دوام و کاملا قابل شستشو است.

شرکت نقاشی ساختمان امید وار است که با بیان این مطالب اطلاعات شما را در مورد  انواع رنگ های ساختمانی بالا برده باشد. تا زمانی که نیاز به رنگ کاری ساختمان دارید بتوانید بهترین رنگ را برای همان بخش انتخاب کنید. ولی بهترین کار این است که نقاشی ساختمان خود را به متخصصین این امر بسپارید. فقط کافی است که با ما تماس بگیرید.

 پیشنهاد شرکت نقاشی پینتر وان

نقاشی ساختمان یک کار بسیار حرفه ای  میباشد که نیاز به مهارت و تجربه زیاد دارد . شما برای این که یک خانه زیبا با رنگهای جذاب داشته باشید نقاشی ساختمان خود را به هنرمندان شرکت پینتر وان بسپارید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید . زیرا نقاشان شرکت پینتر وان علاوه بر دارا بودن تجربه و مهارت یک هنر مند و یک روانشناس رنگ هستند .   که شما را در انتخاب رنگ مناسب خانه خود یاری می رساند.برای دریافت اطلاعات بیشتر با شرکت پینتر وان  تماس بگیرید.

باما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی : ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *