نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

برای این که خانه خود را نو و شیک کنیم نیاز هست که یک سری کار انجام دهیم که ممکن است پر هزینه باشد برای مثال گچ بری کردن نجاری کردن ولی یک راه کار بسیار ارزانتری هم وجود دارد که هم خانه ما نو و جدید شیک می شود و هم کم هزینه تر و هم زمان کمتری  دارد و آن نقاشی ساختمان هست.شرکت تخصصی نقاشی ساختمان ما به شما پیشنهاد می کند که  برای نقاشی ساختمان خود حتما از متخصص این امر استفاده کنید درست هست که نقاشی ساختمان نسبت به کارهای  دیگر کم هزینه تر است ولی نقاشی ساختمان یک امر بسیار تخصصی است که اگر متخصص این امر این کار را انجام ندهد نه تنها خانه زیبا نخواهید داشت بلکه هم زمان و هم هزینه شما از بین میرود.

عوامل موثر بر قیمت نقاشی ساختمان

اولین و مهمترین فاکتر  بر قیمت نقاشی ساختمان  متارژ ساختمانی که قرار است رنگ آمیزی شود و نو ع رنگ  و زیر سازی های که انجام می شود و عوامل متعدد دیگر. شاید خود شما دوست داشته باشید  نقاشی اتاقها و سالن  خانه خود را با صلیقه خودتان انجام دهید و اگر تجربه این کار را داشته باشید  میدانید که یک کار بسیار تخصصی میباشد شاید به ظاهر یک کار بسیار ساده باشد ولی در واقعیت این گونه نیست .اگر یک کار بسیار زیبا و بی نقص  بخواهید باید کار را به متخصص آن امر بسپارید.

اولین فاکتر در پروژه های  نقاشی ساختمان  انتخاب نقاشان متخصص می باشد و بعد از آن هست که نوع رنگ و تعداد نفرات مورد نیاز  ساعت کار کیفیت کار همه این ها تاثیر مستقیم دارند بر هزینه های کلی . ولی این که چه نوع رنگی انتخاب کنید بستگی به این دارد که رنگ چقدر طول میکشد خشک شود ، میزان زیرسازی و بتونه کاری وانواع رنگ های ساختمانی که لازم به شناخت آنها هست تا بدانیم چه رنگی لازم داریم .

  • انواع رنگ های نقاشی ساختمان:

بهترین رنگ های ساختمانی

رنگ پلاستیک

رنگ روغنی مات

رنگ روغنی براق

رنگ مولتی کالر

رنگ بلکا

پتینه کاری

رنگ اکریلیک

هر کدام از این رنگ ها خواص و قواعد به کارگیری خاص خودشان را دارند و البته در قیمت و هزینه تمام شده کار هم طبیعتا نوع رنگ اثر می‌گذارد.

  • متراژ فضا بر حسب مترمربع

رنگ آمیزی خانه های بزرگ

بیشترین تاثیر بر هزینه نقاشی ساختمان مساحت دیوارها و سقف به مترمربع  است.  متر مربع معیاری است برای اندازه گیری رنگ مصرفی برای رنگ آمیزی

  • تعداد اتاق ها

رنگ آمیزی اتاق ها

طبعی هست که هرچه تعداد اتاق ها بیشتر باشد به همان اندازه زمان برای نقاشی کردن طولانی میشود چرا که رنگ کردن یک فضای یک پارچه و یک تکه آسان تر است و با صرف انرژی کمتری انجام می شود.

  • مقدار رنگ

نقاشی ساختمان

رنگ های با کیفیت بهتر یا برندهای مطرح تر قیمت بالاتری داشته و طبیعتا تاثیر مستقیم بر هزینه کلی کار نقاش ساختمان دارند.

  • دیوارهای طرح دار

نقاشی دیوارها

دیوارهای کارشده و غیر گچی که یا بافت دار هستند و یا با مصالحی مثل آجرهای تزئینی فضاهای داخلی طراحی شده اند مقدار بیشتری رنگ مصرف می کنند و در نتیجه در هزینه نهایی نقاشی ساختمان تاثیر دارند. البته نوعی از روکش رنگ که به بلکا شهرت دارد در نقااشی ساختمان مورد استفاده قرارمی‌گیرد که خودش نوعی رنگ بافت دار محسوب می‌شود. هزینه اجرای بلکا با هزینه نقاشی ساختمان تفاوت دارد.

 

  •   کارهای جزئی و ظریف کاری

نقاشی سقف

سقف و دیوارها مثل گچ بری و سقف کاذب که نیاز به کار بیشتر و گاهی اوقات متریال متفاوت دارند، باعث تغییر هزینه نقاشی ساختمان می شوند. همچنین رنگ کاری آرک ها یا چهارچوب در و پنجره به دلیل نیاز داشتن به زیرسازی اولیه و بتونه کاری و کار بیشتر از عوامل موثر دیگر بر هزینه کل نقاشی ساختمان هستند. البته ممکن است یک نقاش ساختمان خودش تمام این کارها را انجام دهد.

  •  کارهای تعمیراتی و اصلاحی

نقاشی خانه قدیمی

برخی از فضاها که در دو سر طیف قدیمی و جدید قراردارند، زیرسازی و بسترسازی مناسب را هم به کارهای نقاش اضافه می کنند. مثلا ساختمانی که تازه نازک کاری شده و دیوارهای گچی دارند و تا بحال رنگ نخورده اند در یک پروسه زمان بر و با دقت مورد بتونه کاری و سمباده کاری قرارمی گیرند. فضاهای قدیمی تر و یا جاهایی که از آخرین نقاشی شان سالها می گذرد هم زیرسازی نیازدارند و در نتیجه هزینه ی دیگری به کار نقاشی ساختمان اضافه می کنند. در بعضی از پروژه های نقاشی ساختمان کار به دلیل نم و رطوبت بوجود آمده در دیوارها یا سقف و پس از کار عایق بندی انجام‌می‌شود. اگر چه که این دو خدمت توسط دو تخصص مختلف انجام می‌شوند، نیاز به زیرسازی اساسی بر روی دیوارهای تازه بازسازی شده باعث افزایش هزینه کلی کار خواهدبود.

  •  ایاب و ذهاب نقاش ساختمان

طبیعی است که در حالتیکه ساختمان خالی نیست و یا مکانی برای اسکان نیروهای نقاشی ساختمان وجودندارد هزینه ایاب و ذهاب هم به کل هزینه پروژه اضافه خواهدشد. البته در اغلب مواقع این هزینه بطور کلی و در ابتدای کار بر روی هزینه کامل نقاشی ساختمان محاسبه‌شده و به مشتری اعلام‌می‌شود.

  •  آماده سازی برای کاهش قیمت نقاشی ساختمان

با انجام دادن یک سری از کارهای ساده  پیش ازنقاشی ساختمان می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. مثلا بازکردن کلید و پریزها و یا پوشاندن آنها می تواند زمان زیادی از کار نقاش را کم کند و طبعا از ساعات و هزینه مورد نیاز کار کاسته می شود.

یک سری دیگر از  کارها که برای پس از نقاشی ساختمان و پایان کار باعث کم شدن  هزینه ها  چه از نظر مالی و چه از نظر وقت و انرژی برای نظافت و تمیزکاری می باشد. مثلا اینکه بخش های را که نمی خواهید نقاشی شوند با نایلون چسب دار بپوشانید یا اینکه روی وسایل و یا کف خانه را با پوشش های پارچه ای، پلاستیکی یا حتی روزنامه باطله از شر قطرات رنگ در امان نگه دارید.

پیشنهاد شرکت پینتر وان

نقاشی ساختمان یک کار بسیار تخصصی می باشد که هر کسی از عهده آن بر نمی آید.شما خانه خود را رنگ می کنید که یک خانه زیبا و نوع داشته باشید بنا بر این نقاشی خانه های خود را به شرکت پینتر وان بسپارید که دارای حرفه ای ترین و ماهرترین نقاشان می باشد. نقاشی ساختمان فقط یک حرفه نیست یک هنر هم می باشد ز. زیبای خانه های خود را از شرکت پینتر وان بخواهید. برای در یافت اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

مهندس تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *