نقاشی ساختمان با ارزانترین قیمت در شمال تهران

نقاشی ساختمان در شمال تهران همه ما نیاز به این داریم که بعد از مدتی دیوارهای خانه مان را نقاشی کنیم زیرا دیوارهای به مرور زمان کثیف میشوند  و همین کثیفی دیوارها بر روی روحیه  ما تاثیر می گذارد و حتی باعث می شود که دیزاین خانه به هم بخورد.

و در این موقع است که ما به دنبال نقاش می گردیم شرکت پینتر وان دارای حرفه ای ترین و ماهر ترین نقاشان می باشد که آشنا به علم روانشناسی رنگ هستند و با ارزانترین قیمت با کیفیت ترین نقاشی ساختمان را انجام می دهند.

نقاشی ساختمان

به طور کلی صنعت نقاشی ساختمان از جمله مهم ترین خدمات تزئیناتی ساختمان بوده و نکات فراوانی دارد. با این حال بسیار مایلند بدانند که نقاشی ساختمان به چه صورت انجام می گردد. در بخش زیر به صورت مختصر و گام به گام، این مباحث را آورده ایم:

 • ۱- اولین نکته تمیز کردن سطوح
 • ۲-اجرای روغن الف
 • ۳- ئاجرای بتونه
 • ۴- پوسته زنی (سمباده کشی)
 • ۵- آستر اوليه
 • ۶- لکه گیری
 • ۷- سمباده زنی مجدد
 • ۸- آستر دوم
 • ۹- آستر سوم
 • ۱۰- رنگ رویه

نقاشی ساختمان درشمال تهران با ارزانترین قیمت توسط شرکت پینتر وان

نقاشی ساختمان در شمال تهران

انتخاب رنگ در نقاشی ساختمان

همچنان بحث انتخاب رنگ نیز یکی از دیگر مباحث بسیار مهم در انجام نقاشی ساختمان است. در مرحله رنگ آمیزی بایستی به این نکات دقت شود که حتما بهترین رنگ برای انجام نقاشی انتخاب گردد.

برای این که بهترین رنگ را انتخاب کنید لازم است که شما با انواع رنگ و نقش و تاثیر آن در نقاشی ساختمان آشنا باشید.

نقاشی ساختمان، یکی از خدمات ساختمانی است که نکات بسیار زیادی دارد و به قولی برای خود دنیایی دارد.

به عنوان مثال نقاشی رنگ پلاستیک توسط شرکت پینتر وان، نقاشی رنگ روغنی شرکت پینتر وان، نقاشی رونگ اکریلیک (بی بو) در کلیه مناطق تهران و شهرستان ها شرکت نقاشی پینتر وان،

خدماتی نقاشی ساختمان با غلطک و نقاشی نمای ساختمان نقاشی ساختمان پینتر وان ، نقاشی روی گچ شرکت پینتر وان،

نقاشی ویلا و نقاشی خانه های نوساز و کلنگی توسط شرکت پینتر وان هم کدام ویژگی های خاص خود و بالتبع نکات و ریزه کاری های خاص خود را دارا می باشند.

به همین علت است که قیمت نقاشی ساختمان نیز کاملا متفاوت می باشد. البته گفتنی است که یافتن نقاش ساختمان در تهران که حرفه ای بوده و نسبتا ارزان باشد نیز مشکل خواهد بود.

ارزان ترین قیمت نقاشی ساختمان را از شرکت پینتر وان بخواهید.

قیمت نقاشی ساختمان در تهران شمال تهران

شاید بتوان گفت قیمت نقاشی ساختمان یکی از مهم ترین و یا پیچیده ترین نکات در رابطه با انجام این خدمات ساختمانی دانست. چرا که اگر سری به بازار بزنید، با نقاشان مختلفی مواجه خواهید شد که قیمت هایی کاملا متفاوت به شما می دهند.

با این حال طبق یک قانون سرانگشتی می توان گفت که (تصویر را ببینید):

نقاشی ساختمان با ارزانترین قیمت در شمال تهران

هم اکنون برای نقاشی ساختمان با ارزان ترین قیمت تماس بگیرید

نحوه محاسبه متراژ نقاشی ساختمان

بهتر است بدانید که نقاشان از فرمول بسیار جالبی برای محاسبه متراژ بهره می برند. بر اساس این فرمول برای محاسبه ی متراژ کافی است که زیربنای ساختمان در عدد ۳ ضرب گردد. زیرا دو دیوار و یک سقف به ازای کف در نظر گرفته می شود.

در اخر امر درب های چوبی و فلزی یا پنجره های فلزی، چارچوب درب ها به صورت متری و جداگانه محاسبه می گردند.

نکات نقاشی ساختمان

به طور کلی صنعت نقاشی ساختمان از جمله مهم ترین خدمات تزئیناتی ساختمان بوده و نکات فراوانی دارد. با این حال بسیار مایلند بدانند که نقاشی ساختمان به چه صورت انجام می گردد. در بخش زیر به صورت مختصر و گام به گام، این مباحث را آورده ایم:

 • ۱- تمیز کردن سطوح
 • ۲- اجرای روغن الف
 • ۳- اجرای بتونه
 • ۴- پوسته زنی (سمباده کشی)
 • ۵- آستر اوليه
 • ۶- لکه گیری
 • ۷- سمباده زنی مجدد
 • ۸- آستر دوم
 • ۹- آستر سوم
 • ۱۰- رنگ رویه

نقاشی ساختمان با ارزانترین قیمت در شمال تهران توسط شرکت پینتر وان

انتخاب رنگ در نقاشی ساختمان

همانگونه که می دانیدانتخاب رنگ نیز یکی از دیگر مباحث بسیار مهم در انجام نقاشی ساختمان است. در مرحله رنگ آمیزی بایستی به این نکته دقت داشت که حتما بهترین رنگ برای انجام نقاشی انتخاب گردد.

برای این وجود، لازم است که شما با انواع رنگ و نقش و تاثیر آن در نقاشی ساختمان آشنا باشید.

بسیاری از اوقات، مشاهده گردیده که افراد دارای سلیقه های متفاوتی بوده و برای رنگ آمیزی ساختمان از سلیقه های شخصی یا مدهای روز استفاده می نمایند

. با این وجود بایستی این نکته را مدنظر قرار داد که استفاده از برخی رنگ ها، اگر با آگهی کافی صورت نگیردباید برای نقاشی ساختمان و استفاده از رنگها علم کافی داشته باشید و عدم اگاهی می تواند سبب ایجاد مشکلاتی در درازمدت برای شما گردد.

بعضی از رنگ ها همگان پسند هستند مانند رنگ های: رنگ های سفید، طوسی، آبی، استخوانی بیشترین انتخاب را در رنگ آمیزی ساختمانی دارند و رنگ های دیگر بسیار کم تر متداول هستند.

ولی بعضیها سلیقه های متفاوتی دارند و دوست دارند که در نقاشی ساختمان رنگ های خاص تری همانند زرد، صورتی، نارنجی، قرمز و زردچوبه ای نیز استفاده گردیده و بیشتر مربوط به تاثیر فرهنگی و آداب خانه داری از کشورهای دیگر می باشد.

نقاشی ساختمان با ارزانترین قیمت در شمال تهران

ارسال نقاش ساختمان توسط شرکت پینتر وان به شمال تهران

نقاش ساختمان در  شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد،پونک، سعادت آباد و شهرک غرب جنت اباد

شرکت پینتر وان دارای برترین و حرفه ای ترین نقاشان ساختمان می باشند که دارای مهارت و تجربه بالا در امر نقاشی ساختمان می باشند.

نقاشان شرکت پینتر وان از بهترین رنگهای ساختمانی  برای نقاشی ساختمان شما استفاده می کنند.

نقاشان شرکت پینتر وان دارای علم روانشناسی رنگ بوده و میدانند که چه رنگی برای کدام محیط مناسب تر است و به شما در انتخاب رنگ مشاوره رایگان هم می دهند.

برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نقاش و دریافت اطلاعات و ایجاد هماهنگی بهتر است که با دفتر شرکت پینتر وان تماس حاصل فرمایید.

با ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی:

۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

۰۹۹۱۷۰۸۵۱۴۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *