نقاشی ساختمان در غرب تهران

نقاشی ساختمان در غرب تهران ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹-۰۹۹۱۷۰۸۵۱۴۷

پونک ، جنت آباد ، گیشا ، تهرانسر ، آریاشهر ، طرشت ، شهران ، چیتگر ، فردوس ، نقاشی ساختمان شهر زیبا ، آزادی ، ستارخان ، شهرک آپادانا ، حصارک ، کن ، شهرک اکباتان .

رنگ هارا می توان به دو گروه رنگ های گرم و سرد  تقسیم کرد رنگ‌های گرم حس هیجان و شادابی را ایجاد می‌کند و رنگ‌های سرد بیشتر باعث ایجاد احساس آرامش در فرد می‌شود.

ترکیب نور و رنگ

هر رنگ دارای سمبل خاص خود است و بیانگر حس و حال خاصی است  تاثیر انکار ناپذیری بر روحیه فرد میگذارند به طور مثال رنگ‌های گرم انرژی انسان را بیشتر کرده و حس هیجان و شادابی را در فرد ایجاد می‌کند و رنگ‌های سرد بیشتر احساس آرامش را در فرد ایجاد می‌کند در نتیجه باید قبل از انتخاب نوع رنگ کاربرد فضا را بشناسیم و سپس رنگ مورد پسند را انتخاب کنیم.

نقاشی ساختمان

شرکت نقاشی ساختمان پینتر وان  دارای نقاشان هنرمند و آشنا با روانشناسی و کاربرد هر رنگ می باشند  شما کافیست که با ما تماس بگیرید و زیبای و تفاوت  ساختمان خود را از ما بخواهید .

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

۰۹۹۱۷۰۸۵۱۴۷

 

چگونه انتخاب رنگ نقاشی ساختمان بکنیم؟

اولین مسئله ای که باید در نظر بگیرید، انتخاب رنگ مناسب برای دیوار است. انتخاب رنگ را بر اساس سلیقه، مبلمان، وسایل و نور خانه انجام دهید. لزومی ندارد مثل همیشه به سراغ رنگ های تکراری بروید؛ رنگ کردن خانه می تواند تغییر بزرگی باشد. پس از رنگ های جدید استفاده کنید و آنها را با رنگ دکوراسیون خانه هماهنگ کنید. حتی یک یا دو دیوار رنگی هم تأثیر خوبی بر فضای داخلی می گذارد.یکی از ارزان ترین و ساده ترین روش های تغییر دکوراسیون داخلی رنگ آمیزی دیوارهاست. مطمئناً همه خانواده ها برای آمادگی برای عید به دنبال زیبا سازی خانه های خود هستند.

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان علاوه بر زیبایی و دلپذیر کردن فضا، باعث می شود کثیفی و آلودگی های دیوارها نیز از بین برود. رنگ ها هر کدام ماهیت و خصوصیات منحصر بفرد خود را دارند و هرکدام تأثیر متفاوتی در روحیه افراد خانه خواهند داشت. رنگ ها ممکن است باعث تقویت حس هایی همچون آرامش، سرزندگی، نشاط، هیجان و اعتماد به نفس شوند. به همین دلیل است که انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل، دیوارها و یا کاغذ دیواری موضوع مهمی است. امروزه رنگ ها و کاغذ دیواری ها در طرح ها و جنس های متفاوت در بازار موجود هستند. ما در این مقاله سعی می کنیم برخی از اطلاعاتی که ممکن است در انتخاب رنگ و کاغذ دیواری به شما کمک کند را در اختیارتان قرار دهیم.

رنگ روغنی:رنگ های روغنی از رنگ های قدیمی محسوب می شوند و سال هاست که در نقاشی ساختمان از آن ها استفاده می شود. رنگ های روغنی به سه دسته براق، نیمه براق و مات تقسیم می شوند و هرکدام دارای مزایا و معایبی هستند. رنگ های روغنی براق انتخاب مناسبی برای پوشش درب و پنجره ها هستند. رنگ های روغنی براق نور را منعکس می کنند و باعث روشن تر به نظر رسیدن فضا می شوند. از رنگ های نیمه براق و مات نیز برای پوشش دیوارها استفاده می شود تا موج ها و پستی بلندی های روی دیوار را کمتر نشان دهد.

رنگ پلاستیک:یکی دیگر از انواع رنگ های ساختمانی که سال هاست در نقاشی ساختمان از آن ها استفاده می شود رنگ پلاستیک است. حلال این نوع رنگ آب است و برای سقف گزینه مناسبی هستند اما برای پوشش درب و پنجره مناسب نیست. این رنگ ها پس از رنگ آمیزی به سرعت خشک می شوند و در نتیجه نقاشی با این نوع رنگ زمان زیادی نمی برد. همچنین بوی آن ها به اندازه رنگ های روغنی شدید و نامطبوع نیست.

اکریلیک:رنگ های اکریلیک امروزه طرفداران بسیاری دارد زیرا برعکس رنگ های روغنی که بر پایه نفت هستند این رنگ ها برپایه آب هستند. رنگ های اکریلیک نیز در سه نوع مات، براق، و نیمه براق موجود هستند. این رنگ ها قابل شست وشو هستند و هنگام نقاشی ساختمان با رنگ های اکرولیک از بوی شدیدی که رنگ های روغنی دارند خبری نیست.

رنگ مولتی کالر:رنگ های مولتی کالر از نمونه رنگ های جدید و دکوراتیو هستند که طرفداران زیادی پیدا کرده اند. این رنگ ها در طرح ها و نمونه های متنوع مطابق با هر سلیقه ای در بازار موجود هستند. اجرای این نوع رنگ به زمان زیادی نیاز ندارد و قابل شستشو هستند. رنگ های مولتی کالر را می توان بر روی تمامی سطوح اجرا کرد. همچنین به دلیل اینکه این نوع رنگ آلودگی را به خود جذب نمی کنند گزینه بسیار مناسبی برای محیط های پر رفت وآمد هستند.

بلکا:رنگ های بلکا از الیاف طبیعی ساخته شده است. این نوع رنگ نیز در تنوع و رنگ های بسیاری در بازار موجود است. رنگ های بلکا قابلیت شستشو و ترمیم دارند و عایق حرارتی مناسبی هستند. این نوع رنگ بدلیل اینکه نوعی پوشش سلولزی است به کاغذ دیواری شبیه است. یکی دیگر از مزایای این نوع رنگ عدم نیاز به زیرسازی است.

پتینه:یکی دیگر از انوع پوشش های جدید و دکوراتیو دیوارها، پتینه کاری است. با کمک پتینه کاری می توان در بافت و ظاهر دیوار تغییر ایجاد کرد. از مزایای پتینه می توان قابل شستشو بودن و مقاومت در برابر آلودگی را نام برد. با استفاده از پتینه می توان طرح ها و سلیقه موردنظر را روی دیوار خانه اجرا کرد.

کاغذدیواری:استفاده از کاغذ دیواری یکی از روش های پرطرفدار تغییر دکوراسیون است. کاغذ دیواری در طرح ها و رنگ های متنوع در بازار موجود است و مطابق با هر سلیقه ای از کلاسیک گرفته تا مدرن می توان از آن ها در دلپذیر کردن فضا استفاده کرد. برای نصب کاغذ دیواری بهتر است از یک نصاب کاغذ دیواری کمک بگیرید تا مواردی مثل باقی ماندن حباب زیر کاغذدیواری دردسرساز نشود. همچنین اگر دیوار به زیرسازی و بتونه کاری نیاز دارد با کمک متخصصان زمینه برای اجرای هرچه بهتر کاغذ دیواری مهیا خواهد شد.

چگونه خانه خود را به خوبی نقاشی کنیم؟

نقاشی خانه اگر چه کاری تخصصی است و نیاز به مهارت دارد تا بهترین نتیجه حاصل شود، ولی با این حال برخی از افراد تمایل دارند کار نقاشی ساختمان را خود انجام دهند و به این روش از میزان هزینهها بکاهند. با این حال برای افرادی که میخواهند خود نقاشی و رنگ آمیزی خانه را انجام دهند، این سوال مطرح است چگونه خانه خود را به خوبی نقاشی کنیم؟

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که میخواهید خود خدمات نقاشی ساختمان را انجام دهید، میتوانید با مطالعه این مطلب و انجام توصیهها و راهکارهای آن، خانه خود را به خوبی نقاشی کنید، چنانکه هر شخصی با دیدن منزل شما تصور کند که یک نقاش ماهر خانه شما را نقاشی کرده است.
برای اینکه خانه خود را به خوبی نقاشی کنید، باید ابتدا اطلاعات لازم در مورد نقاشی خانه، رنگها و فوت و فنهای نقاشی ساختمان را داشته باشید. برای به دست آوردن این اطلاعات میتوانید به مقالات ما در سایت مراجعه کنید. ولی به طور کلی باید گفت که منظور از نقاشی ساختمان رنگ آمیزی دقیق دیوارها و سقفها است که بتواند ضمن ایجاد نما و ظاهر زیبا، نواقص و عیبهای آن را هم بپوشاند.

اما انجام نقاشی خانه به بهترین شکل که نتیجه و کیفیت کار آن تضمین شده باشد، کار هر کسی نیست. با این حال با رعایت برخی نکات و انجام برخی آماده سازیها میتوان به بهترین نحوه خانه خود را نقاشی کرد. برای نقاشی خانه به بهترین شکل، باید

شرکت نقاشی ساختمان پینتر وان  دارای نقاشان هنرمند و آشنا با روانشناسی و کاربرد هر رنگ می باشند  شما کافیست که با ما تماس بگیرید و زیبای و تفاوت  ساختمان خود را از ما بخواهید .

با ما تماس بگیرید

مهندس تلخاب فراهانی:

۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

۰۹۹۱۷۰۸۵۱۴۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *