نقاشی ساختمان در جنوب تهران | نقاشی در شرق تهران | نقاشی در شمال تهران |

نقاشی ساختمان در جنوب تهران

نقاشی ساختمان در جنوب تهران

نقاشی ساختمان در جنوب تهران مشیریه ، خراسان ، شاپور ، شوش ، جوادیه ، یاخچی آباد ، آب منگل ، خزانه فلاح ، کاروان (رضویه) ، منیریه ، خانی آباد نو ، جی ، یافت آباد ، آذری ، امیربهادر ، شهرک مسعودیه ، مولوی ، دروازه غار ، کشتارگاه ، امیریه ، خزانه بخارایی ، اتابک ، افسریه ، بازار تهران ، سیروس . راه آهن ،نازی آباد، دروازه غار،کشتارگاه، امیریه،سیروس ،  اتابک، سیزده آبان تختی

شرکت پینتر وان در این مقاله سعی در آشنا کردن شما با رنگ های مناسب برای هر قسمت از خانه را دارد

رنگ های پیشنهادی برای  آشپزخانه

شرکت نقاشی ساختمان ما  این رنگ هارا برای آشپزخانه پیشنهاد می دهد زرد: رنگی خوب برای آشپزخانه و شادی آور است،

خاکستری : از آنجایی که رنگی گرم است، نه یک رنگ خاکستری سرد، انتخاب عالی است، زیرا ساده است و به هر رنگ دیگری می آید.

 

آشپز خانه ای به رنگ خاکستری

سبز : رنگی محبوب برای اغذیه فروشی و کافه ها است، بنابراین منطقی است که از آن در آشپزخانه تان نیز استفاده کنید. این رنگ طبیعت است و می تواند باعث شود احساس آرامش، استراحت و به طور طبیعی انرژی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم که از سبز لیمویی یا سبز نخود استفاده نکنید .

آشپز خانه به رنگ سبز

بنفش: آشپز خانه به رنگ بنفش یک خلاقیت است . خلاقیت خود را از دست ندهید .نقاشی ساختمان 

آشپزخانه ای به رنگ بنفش

بهترین رنگ اتاق نشیمن

شرکت نقاشی ساختمان  ما این رنگ هارا برای اتاق نشیمن پیشنهاد میدهد بنفش کمرنگ : یک سایه زیبا و ملایم از بنفش است به همین دلیل برای اتاق نشیمن بسیار مناسب است. در حالی که بنفش تیره تر بیشتر محرک است . بنفش کم رنگ و یاسی تفکر و آرامش را بالا می برد سعی کنید چند وسیله با بنفش تیره تر اضافه کنید، مانند نقاشی ها، کوسن .

آبی : این رنگ آرام بخش و خنک است، بسیار شبیه آسمان در روز زیبای بهاری و یا اقیانوس منجمد. به دلیل تمایل خود برای ترویج محیط سردتر، برخلاف هوای گرم جو، انتخاب یک رنگ آبی کمرنگ و یا آبی تیره تر مناسب است.

نشیمن به رنگ آبی

سبز :سبز نیز می تواند در اتاق نشیمن به خوبی به کار آید، به شرطی که آن یک رنگ سبز تیره با وسایل روشن تر دیگر مانند پرده همراه باشد.

نشیمن به رنگ سبز

بهترین رنگ برای  پذیرایی

شرکت نقای ساختمان پینتر وان  این رنگ هارا برای پذیرای به شما پیشنهاد می کند قرمز : قرمز اشتها را تحریک می کند (رستوران ها ، فست فودها را ببینید)، به همین دلیل برای قسمت غذا خوری مناسب است .. قرمز می تواند هیجان را تحریک کند و انرژی زا باشد، بنابراین رنگ قرمز خوبی انتخاب کنید. همانند بسیاری از رنگ های برجسته و پررنگ، از وسایل روشن تر مثل، صندلی ها، گل ها، نقاشی ها و …استفاده کنید.

پذیرای به رنگ قرمز

نارنجی :نارنجی رنگی دیگر است که شرکت پینتر وان آن را پیشنهاد برای نشیمن می کند.زیرا رنگ نارنجی   اشتها را تحریک می کند و بنابراین برای اتاق غذاخوری مناسب است. احساس گرما، طراوت و تازگی را بالا می برد.نقاشی ساختمان در جنوب تهران

پزیرای به رنگ نارنجی

بهترین رنگ  برای اتاق خواب

شرکت نقاشی ساختمان ما این رنگ هارا به شما پیشنهاد می کند : سبز می تواند انتخاب خوبی برای اتاق خواب باشد و بسته به سلیقه فردی می توانید آن را تیره تر، روشن تر کنید. نوجوان ممکن است نیاز به انرژی سبز لیمویی داشته باشد در حالی که فرد بالغ ممکن است یک رنگ آرامش بخش و متوازن به رنگ سبز جنگل را ترجیح دهد. همه رنگ های سبز در طبیعت وجود دارند، بنابراین واقعا نمی توانید اشتباه کنید.

آبی : یکی از محبوب ترین رنگ های اتاق خواب است، زیرا آرامش بخش و بیانگر اعتماد و قدرت است .

اتاق خواب ابی رنگ

خلاقیت در رنگ اتاق خواب پیشنهاد شرکت پینتر وان

خلاقیت در رنگ اتاق خواب

رنگ طلای مشکی رنگ زیبا و جذاب برای اتاق خواب

اتاق خواب طلای مشکی

فقط کافی است که با شرکت نقاشی ساختمان پینتر وان  تماس بگیرید و دیگر نگران هیچ چیزی نباشید زیرا نقاشان ساختمان ما هم  متخصص هستند و هم هنر مند و هم آشنا با روانشناسی رنگ ها .

با ما تماس بگیرید

مهندس تلخاب فراهانی:

۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

۰۹۹۱۷۰۸۵۱۴۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *