لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مشتری:

ملت وب

تاریخ:

May 13, 2014

وبسایت:

مشاهده

Task:

Suspen disse fermen tum

نقاشی ساختمان در تجریش

پذیرش نقاشی ساختمان در تجریش .شرکت پینتر وان دارای نقاشان حرفه ای می باشد که نقاشی ساختمان شما را به زیباترین صورت به عهده می گیرد.نقاشی تک تک جاهای خانه اصول خاص خود را دارد که اگر آن اصول را رعایت نکنیم نتیجه کار خوب از آب در نخواهد آمد. اتاق نشیمن یکی از جاهای هست  که در نگ آمیزی آن بسیار مهم است .رنگ به خانه شما زیبای جذابیت می بخشد. شما فقط با یک رنگ آمیزی  می توانید خانه خود به صورت دلخواه خود در آورید.

در رنگ آمیزی اتاق پذیرای نبایستی زیاد سلیقه خود را به کار برید بهتر است که از نظر متخصص نقاشی ساختمان برای رنگ آمیزی بهره ببرید ممکن است که شما یک رنگ خاص مد نظرتان باشد که بعد از نقاشی آن چیزی نباشد که انتظارش را داشتید و یک هزینه بسیار زیاد برای شما ایجاد شود که دوباره پذیرای رنگ آمیزی کنید . رنگ اتاق پذیرای بسیار مهم است زیرا پر رفت آمد ترین مکان در خانه پذیرای میباشد. همه مهمانی های خانه شما در پذیرای گرفته می شود اگر رنگ پذیرای زیاد روشن باشد خیلی زود کثیف می شود. پس برای رنگ آمیزی اتاق پذیرای باید فاکتورهای زیادی را مد نظر داشته باشیم.

 

پیشنهاد شرکت پینتر وان برای اتاق پذیرای این هست که ابتدا سبک مورد نظر خودتان را بیان کنید همیشه لزومی ندارد که از سبک های سنتی برای رنگ آمیزی پذیرای استفاده کرد می توانید کمی خلاق باشید و یک سبک مدرن و زیبا و جذاب برای اتاق پذیرای خود انتخاب کنید. مشاوران پینتر وان در امر مشاوره به صورت رایگان در خدمت شما می باشند.

شرکت  پینتر وان به شما پیشنهاد می کند اگر از سبک های سنتی را دوست دارید.رنگ های کلاسیک پر ترفدار برای اتاق پذیرای استفاده کنید که شامل رنگ های کرم، خاکستری، آبی، زرد، سبز، قرمز می باشد . این رنگ ها هنوز جذاب و زیبا هستند .

پیشنهاد پینتر وان برای سالن پذیرای و نشیمن برای سبک های مدرن استفاده از رنگ  خنثی، سفید، نقره ای، برنزی، طلایی و..است .

 

نقاشی سالن پذیرای مدرن

شرکت پینتر وان به شما پیشنهاد می کند که اگر علاقه دارید فضای اتاق نیشمن و پذیرایی شما حالتی رسمی داشته باشد باید از رنگ های مات بروی دیوارها بهره ببرید و برعکس اگر بیشتر خواستار محیطی صمیمی و دوستانه در محیط نشیمن هستید می توانید از رنگ های نیمه براق استفاده کنید.

 

پیشنهاد شرکت پینتر وان برای سقف پذیرای رنگ استخوانی است این رنگ به خاطر نزدیکی به رنگ سفید خالص باعث بزرگ دیده شدن و روشن دیده شدن خانه می باشد و از طرف دیگر باعث می شود یک گرمی خاص به فضای پذیرای داده شود .

 

نقاشی سقف سالن پذیرای

رنگ طوسی یک رنگ خاص و جذاب است که با بیشتر رنگ ها یک ترکیب عالی میدهد و از طرف دیگر بعد از رنگ کردن پذیرای ست کردن و دکاراسیون خانه با این رنک خیلی آسان می شود.

نقاشی سالن پذیرای به رنگ طوسی

پیشنهاد پینتر وان برای کسانی که  استفاده از رنگها را دوست ندارند رنگ سفید گچی است . رنگ سفید کچی باعث می شود که در چشم انعکاس رنگ طوسی دیده شود . سفید گچی رنگی است که بعد از رنگ آمیزی باعث میشود که وسایل خانه بیشتر در چشم دیده شوند.

نقاشی سالن به رنگ سفید گچی

 

پیشنهاد برای کسانی که رنگ زرد را دوست دارن . بهتر است که از رنگ  کرم مایل به زرد استفاده کنند زیرا این رنگ یک رنگی است که باعث ایجاد گرما در محیط بوده و با رنگهای دیگر  هماهنگ می شود ولی رنگ زرد خالص باعث میشود که خیلی زود از این رنگ خسته شود و  ست کردن این رنگ و ایجاد هماهنگی در خانه کار مشکلی است.

 

نقاشی سالن به رنگ زرد

پیشنهاد شرکت پینتر وان برای خانه های با نور گیری خیلی خوب رنگ سبز است این رنگ باعث ایجاد حس خوب آرامش است و رنگ طبعت است. اگر رنگ های کلاسیک را دوست دارید این رنگ  را فراموش نکنید.

نقاشی سالن پذیرای به رنگ سبز

پیشنهاد رنگ صورتی ملایم این رنگ باعث ایجاد آرامش در خانه میشود و یک جذابیت و زیبای خاصی به سالن پذیرای شما می بخشد. این رنگ شاد و دل نشین مناسب خانه های مدرن و امروزی است.

 

نقاشی سالن پذیرای به رنگ صورتی ملایم

 

پیشنهاد رنگ قهوای برای دیوار پذیرای شاید تا کنون یک پذیرای با دیوارهای قهوای ندیده باشید ولی کمی خلاق باشید این رنگ باعث ایجاد حس گرما و قدرت است.

 

نقاشی سالن پذیرای به رنگ قهوای

پیشنهاد خلاقانه برای رنگ اتاق پذیرای رنگ بنفش است. این رنگ نمادی از ثروت و شهرت است. اگر رنگهای مدرن و امروزی را دوست دارید این رنگ را هم مد نظر داشته باشید.

 

 

نقاشی سالن پذیرای به رنگ بنفش

شرکت نقاشی ساختمان پینتر  دارای نقاشان متعهد و با وجدان کاری بالا و متخصص در امر نقاشی می باشند. که نقاشی ساختمان در تجریش را به عهده می گیرد. یکی از امتیازات شرکت نقاشی پنتر وان این است که به شما مشاوره رایگان در انتخاب رنگ مناسب برای سالن پذیرای و هر جای خانه که بخواهید رنگ کنید می دهند. نقاشان پینتر وان تعهد کاری بسیار بالای دارند  و از باکیفیت ترین رنگها برای رنگ آمیزی خانه شما استفاده می کنند. و کارشان را با بالاترین سرعت ممکن همراه با کیفیت کاری انجام میدهند شما کافیست که نقاشی خانه خود را به شرکت پینتر وان بسپارید و دیگر نگران هیچ چیزی نباشید.قیمتهای شرکت پینتر وان مناسب و منصفانه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی:   ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹